درباره ما

درباره ما

درباره ما

شركت تهران همبرگر فعاليت خود را از سال 1354 هجري شمسي در كلان شهر تهران آغاز نمود و پيش از انقلاب اولين گامها در جهت توليد صنعتي و انبوه برداشته شد.

در ادامه روند فعاليت شركت و در راستاي توسعه عملكرد خود در سال 1362 موفق به كسب مجوز لازم از وزارت صنايع و بهداشت گرديد. شركت ضمن توسعه فيزيكي و ارتقاي كيفي محصولات خود موفق به كسب نشان استاندارد تشويقي از موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گرديد.

شركت تهران همبرگر در راستاي ارتقا سطح ايمني و بهداشت محصولات خود ،دستيابي به تضمين كيفيت و سلامت محصولات خود را از جمله اهداف كوتاه مدت خود قرار داده و در اين چهارچوب در سال 1380 بعنوان اولين توليد كننده فرآورده هاي گوشتي خام منجمد در كشورموفق به دريافت گواهينامه HACCP  از كشور آلمان گرديد و در ادامه همين روند به منظور اعتلاي كيفيت محصولات با بكارگيري سيستم مديريت كيفيت ISO 9001  كنترل و توسعه ويژگيهاي كيفي و سيستم مديريت شركت را نظام مند نمود.

در نتيجه اقدامات صورت گرفته شركت تهران همبرگر بعنوان واحد نمونه در سال 1384 از طرف موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران معرفي گرديد.

اين شركت امروزه مفتخر است اعلام نمايد كه در توليد محصولات خود از تكنولوژي روز آمريكا و اروپا استفاده كرده و در جهت بروزرساني و تحول در صنعت توليد همبرگر بعنوان پيشرو در حال دستيابي به اهداف خود مي باشد.

همچنين شركت در چهارچوب مشتري مداري ضمن پاسخگويي به نيازهاي اساسي مشتريان (سلامت و كيفيت محصولات) در تلاش جهت پاسخگويي به خواستهاي مشتريان بوده و بااصرار بر ارتقاي كيفيت همچنان خود را بعنوان يكي از پيشگامان  اين صنعت مطرح نموده و اميد است با بكارگيري سيستمهاي كيفي بتواند به اهداف پيش بيني شده دست يابد.